ROTAMASS یوکوگاوا

ROTAMASS : همه فن حریف: خانواده ROTAMASS یوکوگاوا از جمله تجهیزات بسیار دقیق  واز بهترین ابزار ها برای اندازه گیری شدت جریان سیالات می باشد که می‌تواند جریان های مختلف را اندازه گیری کند. مس فلومترها  روش های مکانیکی و الکتریکی را با هم ترکیب می کنند تا بتوانند  تغییر وضعیت دستگاه با توجه به نوع سیال را  به خوبی اندازه گیری کند. در دهه گذشته ، استفاده از فلومترهای کوریولیس ازیک استفاده عمومی به حمایت  و پشتیبانی از نیازهای شما در کاربردهای خاص تغییر یافته است.

در حالی که پیچیدگی فناوری افزایش می یابد ، تقاضا برای بهره برداری ساده و و نگهداری از آن نیز یکی از نیازهای فزاینده است.
Yokogawa با ارائه شش خط تولید اختصاصی با دو فرستنده تخصصی که بالاترین انعطاف پذیری را دارند –  به وسیله سری ROTAMASS Total Insight – به این نیازهای مشتریان پاسخ می دهد.

ROTAMASS : همه فن حریف

 

از فروشگاه و محصولات شرکت بازدید فرمایید.

در اینستاگرام به ما بپیوندید.

ROTAMASS یوکوگاوا

ROTAMASS یوکوگاوا NANO:  وقتی هر قطره حساب می شود

کوچکترین سری فلومتر کوریولیس  با  لوله دو خم  در جهان برای اندازه گیری بسیار دقیق در کمترین میزان جریان .
طراحی لوله دوتایی نوسانات چگالی ، دما ، فشار و شرایط محیطی را جبران می کند.قابلیت های ویژه این فلومتر یک اندازه گیری قابل تکرار و دقیق به خصوص برای فلومترهای کوچک کوریولیس را فراهم می کند.

ROTAMASS یوکوگاوا Prime : چند منظوره در برنامه های کاربردی

فلومتر همه کاره کوریولیس با نسبت خاموشی بسیار کم  و برتر و دارای کمترین افت فشار در بازار می باشد. این سری که برای طیف وسیعی از برنامه های استاندارد ایده آل است ، یک راه حل انعطاف پذیر و مقرون به صرفه برای اندازه گیری دقیق جریان و چگالی است.
ویژگی هایی مانند اندازه گیری غلظت یا عملکرد Tube Health Check اجازه می دهد تا فلومتر بر اساس نیاز مشتری تنظیم شود.

ROTAMASS یوکوگاوا Supreme : تجربه ملاقات با  نوآوری

فلومتر کوریولیس ROTAMASS Supreme با عملکرد برتر در شرایط سخت به تدریج توسعه یافته و همچنین به تازگی به جدیدترین فناوری مجهز شده است. این متر عملکرد بی نظیری را برای برنامه های سخت و ضروری با کنترل هوادهی برتر و قابلیت تشخیص پیشرفته ارائه می دهد.

ROTAMASS یوکوگاوا Intense : ایمنی در بالاترین سطح فشار

کنتور کوریولیس ROTAMASS Intense  با محکم ترین و با دوام ترین طراحی برای اندازه گیری دقیق در کاربردهای فشار بالا استفاده می گردد.
عدم توجه به ایمنی همیشه نگران کننده است ، به ویژه هنگام کار در فشارهای بالا. بنابراین ، این سری فلومترها برای پاسخگویی به بالاترین الزامات ایمنی طراحی شده است. به همراه  تشخیص پیشرفته مانند عملکرد “بررسی سلامت کامل” ، عملکرد همیشه تحت کنترل ایمن است.

ROTAMASS یوکوگاوا Hygienic : با تخصیص خالص

به طور خاص برای مواد غذایی و آشامیدنی ، بیوتکنولوژی و کاربردهای دارویی طراحی و گواهی تضمین عملکرد برای آن صادر شده است. (دارای گواهینامه EHEDG ، دارای گواهی 3-A)
این مجموعه پاسخ مناسبی برای محدودیت های روزمره فرآیندهای بهداشتی است که کیفیت محصول را به طور مداوم تضمین می کند وضایعات را به حداقل می رساند. این عملکرد با اندازه گیری چند متغیر ارائه شده و ویژگی های اختصاصی مختلف ساخته شده است.

ROTAMASS یوکوگاوا Giga : با شکوه در عملکرد

ارائه بهترین دقت  در این کلاس و ویژگی منحصربه فرد انعطاف پذیرترین نصب در دبی بالا.
با دقت بی نظیر در انتهای کم دامنه اندازه گیری ، حداکثر انعطاف پذیری از مهندسی تا عملیات نهایی را ارائه می دهد. این سری فلومترهای  یوکوگاوا دارای یک عمر طولانی با هزینه های نگهداری کم و عملکرد قابل اعتماد می باشد.

  • پشتیبانی می شود
  • در شرایط مشخص پشتیبانی می شود
  • پشتیبانی نمی شود
  • در صورت تقاضا در دسترس است

احیاگران ابزار دقیق تاج با کادری مجرب و سابقه طولانی در زمینه تعمیر و تهیه اسپر پارت انواع فلومتر از جمله یوکوگاوا،اندرس هاوزر،کرونه،زیمنس،ماکروموشن،ای بی بی و …  آماده است که در کوتاه ترین زمان ممکن و با  بالاترین کیفیت خدمات خود را به شما مشتریان عزیز ارائه نماید.

دایرة المعارف اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق مجموعه واژه ها و اصطلاحات تخصصی

دایرة المعارف اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق مجموعه واژه ها و اصطلاحات تخصصی

دایرة المعارف اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق مجموعه واژه ها و اصطلاحات تخصصی واژه ها و اصطلاحات تخصصی در ابزاردقیق و اتوماسیون Accuracy (دقت): درجه انطباق اندازه گیری یک ابزار با مقدار واقعی کمیت مورد اندازه گیری. Accuracy Class (کلاس دقت): یک سیستم طبقه بندی که میزان...

موضوعات رایجی که تکنسین‌های ابزاردقیق در آنها مشغول به کار هستند

موضوعات رایجی که تکنسین‌های ابزاردقیق در آنها مشغول به کار هستند

موضوعات رایجی که تکنسین‌های ابزاردقیق در آنها مشغول به کار هستند عبارتند از: در این مقاله سعی می گردد تا خلاصه ای از فعالیت های ابزاردقیق را برای علاقه مندان به این رشته را فراهم آوریم. تکنسین‌های ابزاردقیق در موضوعات گسترده‌ای مرتبط با سازوکاری صنعتی و سیستم‌های...

مراحل جامع رفع مشکلات مختلف سیستم‌های ابزاردقیق

مراحل جامع رفع مشکلات مختلف سیستم‌های ابزاردقیق

مراحل جامعی برای رفع مشکلات مختلف سیستم‌های ابزاردقیق را آورده‌ام: 1. شناسایی مشکل: ابتدا سعی نمایید مشکلی را که با آن روبه رو هستید را با شفافیت هرچه تمامتر تعریف کنید. این مشکلات می توانند شامل خواندن‌های نادرست، نقص در عملکرد نمایشگر یا خطاهای ارتباطی باشد. 2....

نزدیک به شما

ارتباط آسان و مستمر با مشتریان هدف ماست

تلفن

09151211239 مهندس رضا تاج

واتساپ

واتساپ

× در واتساپ در ارتباط باشید