PROMASS

خانواده PROMASS : کارایی و کیفیت; کیفیت مناسب محصول PROMASS، ایمنی، بهینه سازی فرآیند و حفاظت از محیط زیست دلایل توجه بیشتر و دقیق تر به جریان سنج ها مخصوصا محصولات شرکت اندرس هاوزر هستند. آب، گاز طبیعی، بخار، روغن های معدنی، محصولات شیمیایی و غیره… برخی از سیالاتی هستند که باید به طور روزانه اندازه گیری شوند. هیچ فناوری عمومی و کلی مناسب برای همه این برنامه ها وجود ندارد، بنابراین شما با شناخت بیشتر فرایند ها و درک شرایط مورد نیاز آن، فلومتر را متناسب با زمینه  استفاده آن انتخاب می کنید.

اصل اندازه گیری کوریولیس در طیف وسیعی از شاخه های مختلف صنعت مانند علوم طبیعی، مواد شیمیایی و پتروشیمی، نفت و گاز، غذا و در کاربردهای انتقال کاستودی استفاده می شود. یک جریان سنج جرمی کوریولیس می تواند تقریباً تمام مایعات را اندازه گیری کند: مواد شوینده، حلال، سوخت، روغن خام، روغن های گیاهی، چربی های حیوانی، لاتکس، روغن های سیلیکون، الکل، محلول های میوه، خمیر دندان، سرکه، سس گوجه فرنگی، سس مایونز، گازها یا گازهای مایع.

اندازه گیری همزمان جریان جرم ، چگالی و دما دیدگاه های کاملاً جدیدی برای کنترل فرآیند ، کنترل کیفیت و ایمنی فرایند فراهم می کند. همچنین می توان مقدار سایر مشخصات مهم را از متغیرهای اصلی اندازه گیری شده محاسبه کرد:

 • سرعت جریان حجمی
 • محتوای جامد در مایع
 • غلظت در مایعات چند فاز
 • مقادیر خاص تراکم مانند تراکم مرجع ، ° Brix ، ° Baumé ، ° API ، ° Balling ، ° Plato و …

از فروشگاه و محصولات شرکت بازدید فرمایید.

در اینستاگرام به ما بپیوندید.

هر جریان سنج کوریولیس  اندرس هاوزر دارای یک یا چند لوله اندازه گیری است که توسط یک تحریک کننده مصنوعی نوسان می یابد. هنگامی که مایعی از لوله اندازه گیری عبور می کند ، به دلیل اینرسی مایع ، پیچشی روی این نوسانات قرار می گیرد. دو حسگر این تغییر در نوسان لوله را در زمان و مکان به عنوان “تغییر فاز” تشخیص می دهند. این تغییر فاز به معنای اندازه گیری مستقیم میزان جریان جرم است.

علاوه بر این ، چگالی مایع را می توان از فرکانس نوسان لوله های اندازه گیری نیز تعیین کرد. دمای لوله اندازه گیری به همین ترتیب برای جبران تأثیرات حرارتی ثبت می شود. دمای فرآیند مشتق شده از اینجا در یک سیگنال خروجی اضافی موجود است

 • اصل اندازه گیری جهانی مایعات و گازها
 • اندازه گیری چند متغیره – اندازه گیری همزمان جریان جرم ، چگالی ، دما و گرانروی
 • دقت اندازه گیری بالا: به طور معمول ± 0.1  خوانده شده ، به صورت اختیاری: ± 0.05  خوانده می شود. (PremiumCal)
 • اصل اندازه گیری مستقل از خصوصیات فیزیکی سیال و مشخصات جریان
 • بخش‌های ورودی / خروجی مستقیم ضروری نیستند

promass 40 :

Promass 40 ;کوریولیس به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه برای کاربردهای اساسی از شهرت طولانی برخوردار است. همراه با فرستنده Promass 40 برای برنامه های ارزان و یکپارچه سازی مستقیم ، Promass 40 اندازه گیری بسیار دقیق مایعات و گازها را برای طیف گسترده ای از برنامه ها ارائه می دهد.

 • مقرون به صرفه – دستگاه چند منظوره ؛ جایگزینی برای فلومترهای معمولی حجمی
 • کمترین نقاط اندازه گیری فرآیند – اندازه گیری چند متغیره (جریان ، دما)
 • نصب صرفه جویی در فضا – نیازی به اجرای ورودی / خروجی نیست
 • مقرون به صرفه – طراحی اختصاصی برای برنامه های کم هزینه و یکپارچه سازی مستقیم
 • عملکرد ایمن – صفحه نمایش اطلاعات فرآیند قابل خواندن را به راحتی فراهم می کند
 • کاملاً سازگار با صنعت – IEC / EN / NAMUR

promass 80 :

Promass 80 از فلومترهای کوریولیس از خانواده برند معتبر اندرس هاوزر می باشد.اندازه گیری جریان در اتوماسیون صنعتی دارای اهمیت است و در صنایع غذایی و صنایع بهداشتی ، اندازه گیری این که چه مقدار مایع در فرآیند جریان می یابد برای اطمینان از کیفیت محصول مهم است. در حالی که معمولاً فلومترها جریان حجمی را اندازه گیری می کنند. فلومتر جرمی می توانند هم جرم و هم چگالی را اندازه گیری کنند. سنسورهای مورد استفاده در کریولیس ها تاکنون در بالغ بر ۱۰۰۰۰۰ تجهیز تست و استفاده گردیده است که خود نشانه اطمینان و کیفیت این تجهیز می‌باشد.

promass 83/84 :

مس فلومتر ( فلومتر جرمی ) اندرس هاوزر  مدل Promass 83  یک دستگاه بسیار دقیق تحت شرایط مختلف فرآیند است و دارای طیف وسیعی از برنامه ها و دقت بالا در اندازه گیری جرمی مایعات و گاز می باشد و این نوع مس فلومتر همراه با فرستنده ( ترانسمیتر ) Promass 83 با کنترل لمسی، چهار صفحه نمایش و قابلیت های پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد.

promass 100 :

Promass 100  اندرس هاوزر به عنوان دستگاهی بسیار دقیق و قابل اطمینان  تحت شرایط مختلف فرآیند از شهرت زیادی برخوردار است. این فلومتر برای طیف وسیعی از برنامه ها مناسب است.

promass 100 همراه با کوچکترین محفظه فرستنده موجود ، عملکرد کاملی در کوچکترین اثرگذاری ارائه می دهد. Promass  100 گزینه ترجیحی برای یکپارچه سازی سیستم ، معماران SKID و تولیدکنندگان تجهیزات خواهد بود. ارائه شده با یک محفظه بهداشتی از جنس استنلس استیل، بسیار جمع و جور ، که به راحتی می تواند حتی در جمع و جورترین سکوها نصب شود.

promass 200 :

سیستم تک لوله قابل تخلیه خودکار ، اندازه گیری دقیق مایعات و گازها را با کمترین میزان جریان و فشار بالا امکان پذیر می کند. Promass  200 با فناوری مقرون به صرفه loop-powered  و طراحی ایمن ذاتی (Ex ia) ، بالاترین ایمنی عملیاتی را در مناطق خطرناک ارائه می دهد.

خانواده PROMASS : کارایی و کیفیت

PROMASS

خانواده PROMASS : کارایی و کیفیت

شرکت احیاگران ابزار دقیق تاج با سابقه طولانی در عرصه تعمیر و بازسازی فلومترهای آسیب دیده و با کارنامه ای درخشان و مورد اعتماد صنایع حیاتی کشور آماده خدمت رسانی  در زمینه ابزار دقیق به تمام مجموعه های صنعتی کشور می باشد.

یوکوگاوا

یوکوگاوا

یوکوگاوا ( Yokogawa ) یوکوگاوا Yokogawa تامین کننده ای پیشرو در اتوماسیون صنعتی و راه حل های تست و اندازه گیری است. با ترکیب کردن فناوری برتر با اصول مهندسی، مدیریت پروژه و تعمیر و نگهداری، شرکت یوکوگاوا محصولات و خدماتی با کارایی عملیاتی اثبات شده، ایمنی، کیفیت و...

امرسون میکروموشن روزمونت

امرسون میکروموشن روزمونت

امرسون ( میکروموشن ، روزمونت و ... ) گروه صنعتی امرسون ( میکروموشن ، روزمونت و ... ) با شعار " ما نوآوری را هدایت می کنیم که جهان را سالم تر، ایمن تر، هوشمندتر و پایدارتر می کند." در حال فعالیت در سطح جهانی است. صنایع تحت پوشش شرکت امرسون / میکروموشن محصولات این شرکت...

اندرس هاوزر Endress Hauser

اندرس هاوزر Endress Hauser

اندرس هاوزر ( Endress+Hauser ) یک شریک قوی در سراسر جهان شرکت اندرس هاوزر Endress+Hauser یک شرکت پیشرو در ابعاد جهانی در زمینه ابزار اندازه گیری، خدمات و راه حل های مهندسی فرآیندهای صنعتی است. این شرکت راه حل های مرتبط با خط فرآیند را برای جریان، سطح، فشار، تجزیه و...

نزدیک به شما

ارتباط آسان و مستمر با مشتریان هدف ماست

تلفن

09151211239 مهندس رضا تاج

واتساپ

واتساپ

× در واتساپ در ارتباط باشید