احیاگران ابزار دقیق تاج

تجربه بالا.

احیاگران ابزار دقیق تاج

خدمات با کیفیت .

احیاگران ابزار دقیق تاج

تضمین خدمات.

احیاگران ابزار دقیق تاج  با دانش تخصصی در حوزه  تعمیرات در شناخت و عیب یابی قطعات الکترونیکی و مکانیکی آماده ارائه سرویس در زمینه تعمیرات انواع  تجهیزات ابزار دقیق از  برندها  رزمونت ،یوکوگاوا ، ABB ،  اندرس هاوزر، کرونه ، زیمنس … مورد استفاده در صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی و کارخانجات صنعتی با بهترین قیمت و کیفیت  می باشد.

پتروشیمی اصفهان نصب مس دما بالا<br />

 تعمیر و تست و کالیبراسیون و نصب مس فلومتر دما بالا در محل پتروشیمی.

 

تعمیر و تست و کالیبراسیون فلومترهای  اندرس هاوزر که از سری دستگاه های پر کاربرد در صنایع  نفت و گاز و پتروشیمی می باشد.

ایجاد سود و صرفه اقتصادی با استفاده بهینه از تجهیزات و منابع داخلی شرکت با تعمیر فلومترهای با سایزهای بزرگ تر و راه اندازی و استفاده بهینه متناسب با شرایط اقتصادی مجموعه های صنعتی.

 

  اجرای طرح های خلاقانه در پروژه های مهم و حیاتی کشور که حاصل کار بلندمدت و  تجربه اندوزی و کار علمی دقیق می باشد،باعث کاهش هزینه های تحمیلی تجهیزات و ابزارآلات و  روش های پیاده سازی فرایندهای گوناگون در  مجموعه های بزرگ می گردد و همچنین تکیه بر دانش بومی و استفاده از خلاقیت و تخصص و تعهد باعث گردیده شرکت احیاگران ابزار دقیق تاج از پیشگامان پیاده سازی و اجرای طرح های گوناگون در زمینه های گوناگون از جمله صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و آب و فاضلاب باشد.

شرکت روزمونت Rosemount که از شرکت‌های تابعه‌ی امرسون Emerson می‌باشد. این برند معتبر که در زمینه‌ی ابزار کنترل و اندازه‌گیری سابقه‌ای دراز مدت دارد اقدام به ساخت ابزار دقیق می‌کند. تعقیب خستگی‌ناپذیر امرسون برای نوآوری، موجب تشکیل مجموعه‌ی روزمونت برای اندازه‌گیری هر چه دقیق‌تر و ارائه‌ی فن‌آوری‌های تحلیلی به مشتریان گشته است.

تعمیر تست و کالیبراسیون  فلومتر 14 اینچی برند رزمونت

شرکت کرونه گستره وسیعی از تجهیزات ابزاردقیق و سیستم های اندازه گیری و اتوماسیون صنعتی را ارائه می دهدکه این تجهیزات و ابزارها در حوزه نفت گاز پتروشیمی و صنایع شیمیایی غذایی دارویی و کشتی سازی مورد استفاده قرار می گیرند.

احیاگران ابزار دقیق تاج با توجه به پشتوانه فنی غنی تجربه سالیان متمادی در عرصه تعمیر تجهیزات و ادوات فنی از برندهای مختلف همواره از شرکت های مورد اطمینان صنایع گوناگون در کشور بوده است.
توان بازسازی و تعمیر انواع محصولات ابزار دقیق از برندهای خوشنام در حوزه ابزار دقیق در کمترین زمان و با بهترین قیمت برگی زرین از کارنامه زرین احیاگران ابزاردقیق تاج می باشد.

تجهیزات ابزار دقیق زیمنس در حوزه فرآیند جزو کاملترین تجهیزات می باشند که کلیه نیازهای صنعتگران را با توجه به نوع کاربری برآورده می سازد.لذا زیمنس برای اندازه گیری دما، فشار ، فلوی سیلات واندازه گیری سطح مایعات ، ثبت و کنترل فرآیندها مجموعه ای منحصر به فرد از تجهیزات ابزاردقیق را مهیا نموده است و به کمک پوزیشنرهای الکترومغناطیسی کنترل فرآیندها را ساده تر نموده است.

بیش از ۴۰ سال است که متخصصان ABB  در حال توسعه فن آوری های نوینی برای اتصال دیجیتال و کنترل تجهیزات صنعتی و سیستم های صنعتی هستند.احیاگران ابزار دقیق تاج  تجربه گرانبهایی در بهینه سازی و تعمیر تجهیزات این شرکت خوشنام داشته و تمام محصولات ABB در سبد تعمیرات و فروش ما قرار دارد.

کمپانی یوکوگاوا ( YOKOGAWA ) یکی از بزرگترین تولید کننده های تجهیزات ابزار دقیق در دنیا می باشد که محصولات متنوع تولید شده در یوکوگاوا  با کیفیت بالا در زمینه ابزار دقیق را می توان در اکثر کارخانجات صنعتی و پالایشگاه ها در سطح دنیا مشاهده نمود محصولات یوکوگاوا  بسیار گوناگون بوده که از جمله ترانسمیتر های فشار , اختلاف فشار   و دما  و همچنین تولید انواع ای تو پی پوزیشنر , فلو ترانسمیتر و محصولات مختلف دیگر نام برد.احیاگران ابزار دقیق تاج تجربه و پروژه های متعددی از این برند معتبر داشته است و همچنین موجودی قابل توجهی از قطعات جایگزین  نزد این شرکت موجود می باشد.

,

احیاگران ابزار دقیق تاج

نصب

ابزار دقیق

,

احیاگران ابزار دقیق تاج

طراحی

ابزار دقیق

,

احیاگران ابزار دقیق تاج

کالیبراسیون

ابزار دقیق

,

احیاگران ابزار دقیق تاج

فروش

ابزار دقیق

,

احیاگران ابزار دقیق تاج

تعمیرات

ابزار دقیق

از فروشگاه و محصولات شرکت بازدید فرمایید.

در اینستاگرام به ما بپیوندید.

شرکت احیاگران ابزار دقیق تاج با سابقه طولانی در عرصه تعمیر و بازسازی فلومترهای آسیب دیده و با کارنامه ای درخشان و مورد اعتماد صنایع حیاتی کشور آماده خدمت رسانی  در زمینه ابزار دقیق به تمام مجموعه های صنعتی کشور می باشد.

× در واتساپ در ارتباط باشید