تست مس فلومتر تعمیری Promass 80A02 متعلق به پتروشیمی

تست فلومتر Promass 80A02 یک دستگاه اندازه‌گیری جریان جریان مستقیم با دقت بالا است که در برنامه‌های صنعتی و فرآیندهای مختلف استفاده می‌شود. برای حفظ و نگهداری صحیح این دستگاه و جلوگیری از خرابی، رعایت موارد زیر بسیار مهم است:

تست Promass 80A02

  1. تمیزی و نگهداری: دستگاه را ماهی یک بار بررسی کرده و از وجود هر گونه ذرات، خاک یا روغن روی قطعات اطمینان حاصل کنید. با استفاده از مواد تمیز کننده مناسب، سطوح را تمیز کنید و تراشه‌ها و ذرات را از بین ببرید.
  2. بررسی تراشه‌ها و خرابی‌ها: قبل از استفاده، دستگاه را بررسی کنید و از وجود تراشه‌ها، خرابی‌ها یا آسیب‌های دیگر اطمینان حاصل کنید. در صورت وجود هر گونه خرابی، دستگاه را به تعمیرکار مجاز بسپارید.
  3. تنظیمات صحیح: اطمینان حاصل کنید که تنظیمات دستگاه به درستی انجام شده است. بررسی کنید که پارامترهای مورد نیاز برای فرآیند خاص شما تنظیم شده باشد.
  4. کالیبراسیون دوره‌ای: برای حفظ دقت دستگاه، آن را به طور دوره‌ای کالیبره کنید. این شامل تنظیم مجدد و تطبیق با استانداردها و نقطه‌های کالیبراسیون است.
  5. آموزش و آشنایی: برای استفاده صحیح از دستگاه، آموزش‌های مربوطه را مطالعه کنید و با عملکرد و کاربردهای آن آشنا شوید.

شرکت احیاگران ابزاردقیق تاج نمایندگی احیاگران ابزاردقیق تاج تعمیر و تجهیز برند های معتبر ابزاردقیق مانند اندرس هاوزر ABB یوکوگاوا کرونه روزمونت جهت خرید انواع فلومتر (ورتکس، مغناطیسی، مس فلو / جرمی)، لول متر (دیاپازونی، راداری، هدایتی)، پرشر / فشار سنج و تعمیرات تخصصی ابزاردقیق با ما درتماس باشید.

 
مهندس رضا تاج
تلفن: 09151211239
تارنما: www.ehyagran.ir
 
  • Promass80A02، فلومترPromass80A02، اندازه‌گیری‌ جریان، دستگاهاندازه‌گیری، مانیتورینگفرآیند، فرآیندکنترل نگهداریصنعتی، بازسازیوتعمیردستگاه، دستگاهاندازه‌گیریدقیق، اندازه‌گیریجریانمایعات، فلومترPromass80A02، اندازه_گیری_جریان، فرآیندکنترل، نگهداری_صنعتی تعمیر_دستگاه، دستگاه_اندازه_گیری، صنعتی، دقت، کالیبراسیون، مانیتورینگ_فرآیند
دایرة المعارف اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق مجموعه واژه ها و اصطلاحات تخصصی

دایرة المعارف اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق مجموعه واژه ها و اصطلاحات تخصصی

دایرة المعارف اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق مجموعه واژه ها و اصطلاحات تخصصی واژه ها و اصطلاحات تخصصی در ابزاردقیق و اتوماسیون Accuracy (دقت): درجه انطباق اندازه گیری یک ابزار با مقدار واقعی کمیت مورد اندازه گیری. Accuracy Class (کلاس دقت): یک سیستم طبقه بندی که میزان...

موضوعات رایجی که تکنسین‌های ابزاردقیق در آنها مشغول به کار هستند

موضوعات رایجی که تکنسین‌های ابزاردقیق در آنها مشغول به کار هستند

موضوعات رایجی که تکنسین‌های ابزاردقیق در آنها مشغول به کار هستند عبارتند از: در این مقاله سعی می گردد تا خلاصه ای از فعالیت های ابزاردقیق را برای علاقه مندان به این رشته را فراهم آوریم. تکنسین‌های ابزاردقیق در موضوعات گسترده‌ای مرتبط با سازوکاری صنعتی و سیستم‌های...

مراحل جامع رفع مشکلات مختلف سیستم‌های ابزاردقیق

مراحل جامع رفع مشکلات مختلف سیستم‌های ابزاردقیق

مراحل جامعی برای رفع مشکلات مختلف سیستم‌های ابزاردقیق را آورده‌ام: 1. شناسایی مشکل: ابتدا سعی نمایید مشکلی را که با آن روبه رو هستید را با شفافیت هرچه تمامتر تعریف کنید. این مشکلات می توانند شامل خواندن‌های نادرست، نقص در عملکرد نمایشگر یا خطاهای ارتباطی باشد. 2....

نزدیک به شما

ارتباط آسان و مستمر با مشتریان هدف ماست

تلفن

09151211239 مهندس رضا تاج

ایمیل

واتساپ

واتساپ

اینستاگرام

اینستاگرام

× در واتساپ در ارتباط باشید