تست کرونه مغناطیسی 4 اینچ تعمیری متعلق به پتروشیمی

متر جریان مغناطیسی Kroneh با اندازه 4 اینچ یک تجهیز قدرتمند و دقیق برای اندازه گیری جریان سیالات است. این دستگاه از اصول فیزیکی قانون فارادی استفاده می‌کند که بر اساس مبدل‌های مغناطیسی در میان سیال، جریان سیال را با دقت بسیار بالا اندازه می‌گیرد.

قدرت این تجهیز در دقت بالا و قابلیت کارکرد در شرایط مختلف دما، فشار و ترکیب شیمیایی سیالات است. همچنین، این دستگاه دارای قابلیت خطا تشخیص خرابی و نشتی در خطوط تولید و انتقال سیالات است.

در کل، متر جریان مغناطیسی Kroneh با اندازه 4 اینچ یک تجهیز قدرتمند و دقیق برای اندازه گیری جریان سیالات است که در بسیاری از صنایع از جمله صنعت نفت، گاز، شیمیایی، آب و فاضلاب و … استفاده می‌شود.

مطمئناً دبی سنج مغناطیسی کرونه به طور گسترده در صنایع مختلف از جمله:

1. نفت و گاز: دبی سنج مغناطیسی کرونه برای اندازه گیری دبی نفت خام، گاز طبیعی و انواع فرآورده های نفتی تصفیه شده استفاده می شود.

2. شیمیایی: دبی سنج مغناطیسی کرونه برای اندازه گیری دبی انواع مختلف مواد شیمیایی از جمله اسیدها، بازها و مواد خورنده استفاده می شود.

3. آب و فاضلاب: دبی سنج مغناطیسی کرونه برای اندازه گیری دبی آب و فاضلاب در مصارف شهری و صنعتی استفاده می شود.

4. غذا و نوشیدنی: دبی سنج مغناطیسی کرونه برای اندازه گیری دبی انواع مایعات از جمله شیر، آبجو، آب میوه و نوشابه استفاده می شود.

5. داروسازی: دبی سنج مغناطیسی کرونه برای اندازه گیری دبی انواع مایعات مورد استفاده در صنعت داروسازی اعم از حلال ها، اسیدها و بازها استفاده می شود.

به طور کلی، فلومتر مغناطیسی کرونه یک ابزار همه کاره و قابل اعتماد است که می تواند در طیف گسترده ای از صنایع مورد استفاده قرار گیرد که در آن اندازه گیری دقیق جریان برای کنترل فرآیند، تضمین کیفیت و انطباق با مقررات بسیار مهم است.

تست کرونه مغناطیسی 4 اینچ تعمیری متعلق به پتروشیمی شرکت احیاگران ابزاردقیق تاج نمایندگی احیاگران ابزاردقیق تاج تعمیر و تجهیز برند های معتبر ابزاردقیق مانند اندرس هاوزر ABB یوکوگاوا کرونه روزمونت جهت خرید انواع فلومتر (ورتکس، مغناطیسی، مس فلو / جرمی)، لول متر (دیاپازونی، راداری، هدایتی)، پرشر / فشار سنج و تعمیرات تخصصی ابزاردقیق با ما درتماس باشید.
 
مهندس رضا تاج
تلفن: 09151211239
تارنما: www.ehyagran.ir
 
 
دایرة المعارف اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق مجموعه واژه ها و اصطلاحات تخصصی

دایرة المعارف اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق مجموعه واژه ها و اصطلاحات تخصصی

دایرة المعارف اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق مجموعه واژه ها و اصطلاحات تخصصی واژه ها و اصطلاحات تخصصی در ابزاردقیق و اتوماسیون Accuracy (دقت): درجه انطباق اندازه گیری یک ابزار با مقدار واقعی کمیت مورد اندازه گیری. Accuracy Class (کلاس دقت): یک سیستم طبقه بندی که میزان...

موضوعات رایجی که تکنسین‌های ابزاردقیق در آنها مشغول به کار هستند

موضوعات رایجی که تکنسین‌های ابزاردقیق در آنها مشغول به کار هستند

موضوعات رایجی که تکنسین‌های ابزاردقیق در آنها مشغول به کار هستند عبارتند از: در این مقاله سعی می گردد تا خلاصه ای از فعالیت های ابزاردقیق را برای علاقه مندان به این رشته را فراهم آوریم. تکنسین‌های ابزاردقیق در موضوعات گسترده‌ای مرتبط با سازوکاری صنعتی و سیستم‌های...

مراحل جامع رفع مشکلات مختلف سیستم‌های ابزاردقیق

مراحل جامع رفع مشکلات مختلف سیستم‌های ابزاردقیق

مراحل جامعی برای رفع مشکلات مختلف سیستم‌های ابزاردقیق را آورده‌ام: 1. شناسایی مشکل: ابتدا سعی نمایید مشکلی را که با آن روبه رو هستید را با شفافیت هرچه تمامتر تعریف کنید. این مشکلات می توانند شامل خواندن‌های نادرست، نقص در عملکرد نمایشگر یا خطاهای ارتباطی باشد. 2....

نزدیک به شما

ارتباط آسان و مستمر با مشتریان هدف ماست

تلفن

09151211239 مهندس رضا تاج

ایمیل

واتساپ

واتساپ

اینستاگرام

اینستاگرام

× در واتساپ در ارتباط باشید