امرسون ( میکروموشن ، روزمونت و … )

گروه صنعتی امرسون ( میکروموشن ، روزمونت و … ) با شعار ” ما نوآوری را هدایت می کنیم که جهان را سالم تر، ایمن تر، هوشمندتر و پایدارتر می کند.” در حال فعالیت در سطح جهانی است.

صنایع تحت پوشش شرکت امرسون / میکروموشن

محصولات این شرکت طیف وسیعی صنایع را پشتیبانی میکند از جمله صنایع ساختمان و انرژی و تاسیسات، نگهداری و تعمیرات، مواد غذایی، خرده فروشی، خدمات غذا و مهمانداری، ابزارهای حرفه ای ساخت و ساز مسکونی و بهسازی خانه، و حمل و نقل. خدمات ارائه شده در این صنایع در مواردی مانند: گرمایش و تهویه مطبوع، تبرید و زنجیره سرد، ابزار های حرفه ای و خلاء، محصولات مرتبط با کاربردهای خانگی و ساختمان های تجاری است.

محصولات

تولیدات و خدمات اتوماسیون این شرکت شامل مواردی مانند: نرم افزار مدیریت عملیات، نرم افزار اتوماسیون و کنترل، نرم افزار صنعت پیشرفته، ابزار اندازه گیری، سوپاپ ها، محرک ها و رگولاتورها، کنترل سیالات و پنوماتیک، سیستم های کنترل و ایمنی، مدیریت عملکرد دارایی، قطعات الکتریکی و روشنایی، جوش، مونتاژ و نظافت می باشد.

سنجش و ابزاردقیق

در بخش ابزارهای اندازه گیری یا ابزاردقیق تولیدات شرکت امرسون تحت نام تجاری میکروموشن شامل : اندازه گیری فشار، تجزیه و تحلیل و اندازه گیری جریان مایع، تجزیه و تحلیل گاز، اندازه گیری سطح، تشخیص شعله و گاز، اندازه گیری دما، تولید تجهیزات دریایی، تجهیزات وایرلس ( بی سیم )، تجهیزات قابل استفاده در صنایع غذایی و بهداشتی، تجهیزات نظارتی بر خوردگی و زنگزدگی، تجهیزات اندازه گیری جریان، تجهیزات اندازه گیری چگالی و ویسکوزیته و غیره می باشد.

درباره شرکت امرسون / میکروموشن / روزمونت

بطور کلی ایجاد محیط های داخلی راحت و قابل کنترل، پیشرفته سازی سیستم زنجیره سرد و فراهم کردن بستری برای تامین غذایی تازه و ایمن، پیشبرد فناوری ها در زمینه بهینه کردن مصرف انرژی برای ایجاد زیرساخت های سیستم پایدار همه و همه در راستای راه حل های نوآورانه‌ ی امرسون برای اداره خوب و روان خانه‌ها و مشاغل است.

تنها در چین فناوری نوآورانه امرسون به میلیاردها نفر در این کشور کمک می‌کند تا راحت تنفس کنند. در پی هدف سرسختانه دولت برای کاهش CO2، چین به یک راه حل برای ساخت پمپ حرارتی موثرتر و گسترده تر جهت منسوخ کردن حرارت حاصل از سوخت زغال سنگ نیاز داشت. امرسون با پیشرفت فناوری کمپرسور Copeland Scroll که به عنوان “موتور” برای واحدهای پمپ حرارتی عمل می کند، به این نیاز پاسخ داد.

برندهای امرسون

امرسون تحت برند های فراوان و متنوعی در حال انجام فعالیت است. برند های امرسون شامل موارد زیر است:

کوپر اتکینز
تولید کننده جهانی دماسنج ها، تایمرها و راه حل های نظارت بی سیم با کیفیت بالا برای خدمات غذایی، فرآوری مواد غذایی، تهویه مطبوع صنعتی و بازارهای مراقبت های بهداشتی.

کوپلند
کمپرسورهای تجاری و مسکونی برای تهویه مطبوع، تبرید، الکترونیک و سایر کاربردها.

دیکسل
یک رهبر جهانی در تنظیم و کنترل الکترونیکی تهویه مطبوع، گرمایش و تبرید با انرژی کارآمد.

EasyHeat
از ذوب یخ روی پشت بام ها گرفته تا جلوگیری از یخ زدگی لوله ها، یخ زدایی پیاده روها تا گرم کردن کف، محصولات گرمایشی با کارایی بالا EasyHeat گرما را در کاربردهای مسکونی و تجاری به طور موثر و ایمن ارائه می دهند.

فیوزیت
یک تولید کننده در سطح جهانی مواد ورودی شیشه به فلز، اتصالات، محصولات فلزی دقیق و اجزای مرتبط.

گرینلی
Greenlee® استانداردهای صنعت را از طریق ارائه محصولات و راه حل های نوآورانه برای افزایش کارایی و بهبود ایمنی برای برآورده کردن خواسته ها و نیازهای مشتریان خود ارتقا داده است.

Grind2Energy
یک سیستم بازیافت مواد آلی که ضایعات مواد غذایی را با تبدیل آنها به انرژی های تجدیدپذیر از محل های دفن زباله منحرف می کند.

InSinkErator
بزرگترین تولید کننده دفن زباله و دستگاه پخش کننده آب گرم فوری برای مصارف خانگی و تجاری در جهان.

کلاوک
Klauke به دلیل کیفیت بالا، فناوری اتصال الکتریکی و ابزارهای چین‌دار، برش و پانچ مشهور است.

لومیتی
Lumity محصولات نوآورانه و راه‌حل‌های نرم‌افزاری را برای هر مرحله از زنجیره تامین حساس به دما ارائه می‌کند که مشتریان ما را قادر می‌سازد تا از کیفیت و ایمنی داروها، واکسن‌ها و مواد غذایی محافظت کنند.

O-Z/Gedney
محصولات الکتریکی O-Z/Gedney با بیش از 100 سال تجربه در تجهیز زیرساخت های الکتریکی، از نصب های قابل اعتماد و بادوام برای کمک به پردازش مواد غذایی، تمیز کردن آب، تولید برق و انتقال ایمن ما از مکانی به مکان دیگر اطمینان می دهند.

ProAct
راه حل های نظارتی برای خرده فروشان، فروشگاه های رفاه و حمل و نقل یخچالی.

ProTeam
جاروبرقی های کوله پشتی تجاری ارگونومیک، قوطی ها و جاروبرقی های رسانه ای HEPA که برای تمیز کردن بیشتر در زمان کمتر طراحی شده اند.

RIDGID
حرفه ای ها به ابزار RIDGID برای کار در کارخانه ها، در سایت های ساختمانی و در محیط های خشن بی شمار دیگر اعتماد دارند.

راه حل های نرم افزاری RIDGID
راه حل های نرم افزاری RIDGID از توسعه دهندگان با استعداد و متنوعی تشکیل شده است که آماده مقابله با چالش های مشتری بدون توجه به پلتفرم های درگیر هستند.

Sensi
ترموستات‌های Wi-Fi بر روی یک برنامه تلفن هوشمند ساخته شده‌اند که بدون توجه به جایی که هستید، کنترل کامل را فراهم می‌کند.

Therm-O-Disc
یک رهبر جهانی در طراحی، نوآوری و ساخت طیف گسترده ای از سنسورها و کنترل های دما.

Verdant
راه حل های پیشرفته مدیریت انرژی برای مهمان نوازی، آموزش و سایر املاک تجاری.

ویلتر
خط کامل کمپرسورهای رفت و برگشتی تک پیچ و دو مارپیچ برای تبرید صنعتی و فشرده سازی گاز.

وایت راجرز
مجموعه کاملی از کنترل های نوآورانه گرمایش و سرمایش با بیش از 75 سال تخصص در پشت آنها.

WORKSHOP Vacs
محلول های جاروبرقی برای خانه، گاراژ و زیرزمین، تمیز کردن ماشین های نامرتب و کارهای بزرگ فوری که نیاز به برق مرطوب یا خشک دارند.

برندهای حوزه ابزاردقیق

در زمینه تولید تجهیزات ابزاردقیق و اتوماسیون شرکت امرسون تحت برند های زیر فعالیت می نماید:

روزمونت Rosemount
اندازه گیری نوآورانه و فناوری تحلیلی
 
میکروموشن Micro Motion
اندازه گیری برتر جریان و چگالی
 
راکسر Roxar
تبدیل دیتا خام به اطلاعات ارزشمند
 
Plantweb به شما کمک می کند تا ببینید، تصمیم بگیرید، عمل کنید و بهینه سازی نمایید